Pobierowo – wieś w powiecie Gryfickim w gminie Rewal, jedna z najbardziej znanych mniejszych miejscowości turystycznych nad Bałtykiem. Swoją popularność zawdzięcza swojemu położeniu oraz dużej szerokiej i zróżnicowanej bazie turystycznej oraz pięknym czystym plażom.

Położenie. Pobierowo jest zlokalizowane w woj. Zachodniopomorskim między Łukęcinem a Pustkowem w gęstym sosnowym lesie. Jest dobrze skomunikowane z okolicznymi miejscowościami (leży przy drodze wojewódzkiej 102 łączącej Międzyzdroje z Kołobrzegiem) a jednocześnie bardzo blisko morza. Piesza wędrówka z najdalszych części Pobierowa na plażę zajmuje jedynie 10 min. W centrum miejscowości znajduje się długi deptak przy którym znaleźć możemy wiele punktów gastronomicznych, serwujących dania obiadowe, przekąski i napoje jak i sklepy. Z deptaku do plaży dzieli nas tylko odległość 100 metrów.

Baza noclegowa w miejscowości Pobierowo.
Turystyka. Dla stałych bywalców zachodniego wybrzeża, Pobierowo kojarzy się z jednej strony z wypoczynkiem w lesie, z zapachem sosen i słonecznym plażami, z drugie zaś z tętniącym życiem miasteczkiem, ponieważ oferuje ono naprawdę bogatą ofertę noclegową. Znajdziemy tutaj bardzo wiele ośrodków świadczących pełną rozpiętość usług noclegowych.
W ostatnim czasie powstaje wiele ośrodków skupiających domki letniskowe, co jest bardzo atrakcyjną formą spędzania walnego czasu dla rodzin z dziećmi. Mamy pensjonaty apartamenty oraz małe hotele spa. Jest też największy w Polsce Hotel Gołębiewski który może pomieścić ponad 3 tysiące gości. Dla miłośników podróżowania z własnym namiotem lub przyczepą znajdzie się też pole namiotowe. Przez Pobierowo prowadzą ciekawe szlaki rowerowe, którymi dojedziemy do sąsiednich miejscowości a cudowne doznania z jazdy zapewni nam piękna przyroda.

Obiekty dodane ostatnio.

Ustecka Osada
Przewłoka
Fajne Domki
Sianożęty
Zatoka Mew
Władysławowo
Pastelowe Domki
Wicie
o nas kontakt oferta jak dodać obiekt współpraca polityka prywatności Copyright © 2019, Wszelkie prawa zastrzeżone.