Noclegi Terebowiec


Noclegi Terebowiec,Ustrzyki Górne
Noclegi Terebowiec, noclegi w Ustrzyki Górne Noclegi Terebowiec,pokoje Noclegi Terebowiec w Ustrzyki Górne Noclegi Terebowiec, noclegi, kawatery Noclegi Terebowiec, pokoje w górach Noclegi Terebowiec, pokoje w górach Noclegi Terebowiec, pokoje w górach Noclegi Terebowiec w Ustrzyki Górne Noclegi Terebowiec w Ustrzyki Górne Noclegi Terebowiec w Ustrzyki Górne
miejscowość

Ustrzyki Górne

pokoje

~ 0m. od wyciągu

cena: 45 - 60 zł/os
obiekt całoroczny
doba hotelowa: 15.00-11.00
udogodnienia
udogodnienia w obiekcie:
  • plac zabawplac zabaw
  • parkingparking bezpłatny
  • miejsce na grillmiejsce na grill
  • kuchniakuchnia dla Gości
  • przyjazny zwierzętom
udogodnienia w pokojach:


wita: Recepcja
mówimy w języku: pol 
cennik
ilość miejsc noclegowych: 50

--- właściciel obiektu nie umieścił cennika ---
opis obiektu

Noclegi BdPN w Ustrzykach Górnych Terebowiec to dawny Hotelik Biały. Obiekt jest całoroczny. Położony w sercu Bieszczadów nad potokiem Terebowiec w Bieszczadzkim Parku Narodowym.

Noclegi mieszczą się 300m od głównego skrzyżowania w Ustrzykach Górnych idąc szlakiem oraz drogą w stronę Szerokiego Wierchu i Tarnicy. Z Ustrzyk Górnych będziesz miał doskonałą bazę wypadową na szlaki Tarnica przez Szeroki Wierch, Połonina Caryńska, Połonina Wetlińska, Smerek, Dwernik Kamień, Mała Rawka, Wielka Rawka, Krzemieniec, Halicz, Krzemień, Halicz, Bukowe Berdo i inne. Noclegi Terebowiec znajdują się na czerwonym Głównym Szlaku Beskidzkim

Zapraszamy wszystkich turystów, którzy chcą poczuć aurę prawdziwej turystyki pieszej i klimatu wokół takiej formy spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i dla Was znajdziemy zakątek zabaw na naszym placu dla najmłodszych, aby rodzice mogli w popołudniowe chwile znaleźć chwilkę dla siebie. Do dyspozycji również grill przy obiekcie.Wyślij zapytanie do obiektu:
w serwisie od: 2021-05-04 ilość odwiedzin: 809
Zobacz inne obiekty w miejscowości Ustrzyki Górne. Sprawdź noclegi Ustrzyki Górne