Piaski Club

(dodaj opinię)


Piaski Club,noclegi,Krynica Morska
Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska Piaski Club,Krynica Morska

Krynica Morska

ośrodki wczasowe

~ 400m. od plaży

cena: 26 - 65 zł/os
obiekt czynny w sezonie
doba hotelowa: 16.00-11.00 udogodnienia
udogodnienia w obiekcie:

plac zabaw
parking bezpłatny
miejsce na grill
wyżywienie
basen odkryty
przyjazny zwierzętom
kawiarnia
udogodnienia w pokojach:

łazienka
czajnik
opis obiektu

Tak to prawda. Nasz ośrodek znajduje się na końcu miejscowości Piaski.
Przy samym wjeździe do miejscowości wita nas znak z charakterystyczną literą T (droga zamknięta). 3 km dalej znajduje się granica Państwa z Rosją.
Polecamy spacer i pamiątkowe zdjęcia. Nasz ośrodek znajduje się na Mierzei Wiślanej w odległości 70 km od Gdańska, 70 km od Elbląga i 70 km od Malborka. Z jednej strony ośrodek otaczają wody Zalewu Wiślanego, z drugiej zaś Morze Bałtyckie. Las, pośród którego położony jest ośrodek wchodzi w skład Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Te malownicze oraz nieskazitelnie czyste tereny cechuje specyficzny mikroklimat, szczególnie przyjazny dla osób z dolegliwościami serca i płuc. Plaże na piaskach uważa się za najpiękniejsze na Polskim Wybrzeżu (dodatkowo są one najmniej zaludnione w szczycie sezonu). Teren ośrodka otoczony jest lasem, a odległość do morza to zaledwie 6 minut pieszej wycieczki przez przepiękny las.


cennik
ilość miejsc noclegowych: 95


rodzaj ilość cena
Domek 4 os10 170 - zł/domek
Domek 5 os10 180 - zł/domek
Pokój 2 os5 80 - zł/pokój

opłaty dodatkowe:

Wyślij zapytanie:


w serwisie od: 2019-04-13 ilość odwiedzin: 284